068 | TAGORE (R. THÁKUR)
- starting price: 25 000 CZK
- hammer price: 40 000 CZK
- Evening Fine Art Auction
Kombinovaná technika na plátně, 50 x 34 cm, rámováno, datace 1963, signováno vpravo dole Z. Burian 63.